logo2
خرید تکی و دانلود
0تومان
0تومان
توضیحات
دیدگاه ها
راهنما

دوره جامع آموزش

برای کسانی که میخواهند طراحی سایت را به سادگی هرچه تمام تر یاد بگیرند و به حرفه ای ترین شکل ممکن سایت طراحی کنند!
به شما توصیه میکنیم تا زمانی که به یک طراح سایت حرفه ای تبدیل نشده اید این صفحه را ترک نکنید.

هیچ دانلود ها یافت نشد

آموزش موضوعی

32 جلسه آموزش کاربردی با 32 موضوع

کیفیت فوق العاده

کیفیت صوت و تصویر فوق العاده

پشتیبانی 24/7

پشتیبانی شبانه روزی تلگرامی و تیکتی

بدون نیاز به کدنویسی

طراحی سایت بدون نیاز به برنامه نویسی

راهنمای کسب و کار

ارائه مشاوره جهت موفقیت کسب و کار

چرا آموزش وردپرس؟

بگذارید خلاصه بگویم؛ طراحی هرگونه وبسایت با وردپرس به سادگی امکان پذیر است!
شرح جمله بالا تعریف تمام دنیای وردپرس است. وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای آنلاین است که طراحی سایت را به ساده ترین شیوه، ممکن کرده و امروزه هرگونه وبسایتی با قالب های آماده وردپرس قابل ایجاد و مدیریت هستند. وبسایت های فروشگاهی زیادی در دنیا با وردپرس راه اندازی شده اند. همچنین سایت هایی مثل سایت های شخصی، شرکتی، وبلاگی، پادکست و… هم به وفور دیده می شوند که اساس راه اندازی آن ها وردپرس است. طبق آمار ۳۰ درصد کل وبسایت های دنیا را سایت های وردپرسی تشکیل داده اند؛ پس اغراق نیست اگر بگوییم وردپرس محبوب ترین cms (سیستم مدیریت محتوا) دنیاست!

توضیحات بیشتر…

راه اندازی یک سایت وردپرسی نیازی به هیچ گونه دانش برنامه نویسی ندارد. خیلی از افرادی که مدیریت سایت های وردپرسی را برعهده دارند بدون دانش برنامه نویسی این کار را انجام میدهند. جالب است بدانید که 80 درصد وبسایت های ایران را سایت های وردپرسی تشکیل میدهند و این نویدبخش یک آینده خوب پیش روی طراحان سایت با وردپرس است. افزونه ها و قالب های بسیار متنوعی که برای وردپرس نوشته شده اند این فرصت را برای شما فراهم میکنند که بتوانید هرگونه وبسایتی را به سادگی در وردپرس پیاده سازی کنید.
پس بهتر است تردید در آموزش وردپرس را کنار بگذارید و با من قدم به قدم وردپرس را یاد بگیرید!

کیفیتی بی نظیر در تدریس با روشی نوین

آموزش با روش «یادگیری خلاق» در سطوح مختلف​

شیوه تدریس در دوره جامع آموزش وردپرس، روش «یادگیری خلاق» می باشد که روشی نوین در امر آموزش آنلاین است. با استفاده از این شیوه آموزشی؛ دانشجو به گونه ای آموزش می بیند که مجاب به بروز خلاقیت می شود. این روش نوین آموزشی که توسط مدرس این دوره ابداع شده با توجه به آنالیز دقیق دانشجویان دوره های آموزش آنلاین به دست آمده و حاصل تجربۀ 7 سال تدریس در این زمینه است.

در این روش آموزشی؛ تکرار به گونه ای صورت میگیرد که دانشجو کمترین نیاز را به دیدن مجدد ویدیوها پیدا خواهد کرد و بدین طریق در وقت شما صرفه جویی خواهد شد. همچنین تاکید بر اموری که نیاز به خلاقیت دارند و پس از آن ارائه راه حل های خلاقانه در طی دوره موجب افزایش کیفیت خلاقیت دانشجویان می شود که این امر هم در نوع خود کم نظیر است.

روش آموزشی «یادگیری خلاق» بر اساس تجربه و تحقیق سالها تدریس ارائه شده و تضمین اثربخشی این روش؛ بیش از 100 دانشجوی قدرتمند است که در حوزه های مختلف طراحی سایت مشغول فعالیت اند.

رایگان – خرید

جهت دانلود ابتدا idm خود را غیرفعال کنید و وارد سایت شوید. همچنین به دلایل امنیتی و جلوگیری از مشکلات احتمالی، دانلود فقط با ip ایران امکانپذیر است

در صورت نیاز به رمز عبور dastyarweb.com را وارد نمایید

در صورت مشکل لطفا آن را در بخش دیدگاها مطرح نمایید

محصولات مرتبط
اشتراک گذاری
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on google